slider
centrum_mundurowe
bty
gl-3
ft-1
ft-2
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W GROMNIKU
Ważne informacje
GMT+1 19:12

LEGIONOWO

W czasie pobytu młodzież spróbowała swoich sił na testach sprawnościowych, będących jednym z etapów kwalifikacyjnych do pracy w Policji, obserwowała treningi policjantów szkolących się w ośrodku oraz uczestniczyła w zajęciach samoobrony i na strzelnicy. Jeden dzień pobytu przeznaczono na zwiedzanie stolicy.

W kolejnym dniu odbyła się wycieczka do Centrum Szkolenia Psów Policyjnych w Sułkowicach, gdzie młodzież przyglądała się tresurze psów policyjnych oraz pokazom ich umiejętności. Uczniowie podczas pobytu odwiedzili Komendę Stołeczną Policji oraz tamtejsze centrum monitoringu miasta Warszawy. Dużym zainteresowaniem cieszył się Wydział Kryminalistyki i laboratorium.