Kronika internatu 2013/2014

Nie mówimy żegnajcie, lecz do zobaczenia

24.04.2014

Pod takim hasłem cała społeczność internatów pożegnała maturzystów. Młodzież klas I i II wspólnie z Panią Iwoną Każdaglis przygotowała krótkie przedstawienie poetycko-muzyczne. Więcej…

NASZE MOCNE STRONY – ZALETY

 

Pod takim hasłem zostały rozpoczęte wspólne zajęcia, mające na celu wypracowanie umiejętności dostrzegania swoich mocnych stron i prezentowania ich innym ludziom. Więcej…

WIGILIA W INTERNACIE 2013

17.12.2013

Spotkanie wigilijne stanowi ważny element wspólnego przebywania ze sobą mieszkańców internatu. Ta szczególna dla nas uroczystość miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku 17 grudnia br. o godzinie 18:00. Więcej…

Konkurs na Świąteczny Wystrój Pokoju w Internacie rozstrzygnięty!

17.12.2013

12 grudnia 2013r. komisja konkursowa w składzie: Dyrektor Szkoły p. Wiesław Wójcik, Kierownik Internatu p. Krzysztof Górski, wychowawcy internatu p. Karina Górska i p. Iwona Każdaglis oraz członkowie Młodzieżowej Rady Internatu tj. Aleksandra Stanek, Julita Matras, Sebastian Strycharz, Piotr Gucwa oceniała przygotowanie zgłoszonych pokoi do konkursu na najładniejszy wystrój pokoju w Internacie ZSOiZ w Gromniku. Więcej…

Historia Świętego Mikołaja

05.12.2013

5 grudnia 2013 roku wychowankowie z internatu wystąpili w przedstawieniu pt. „Historia Świętego Mikołaja”. Poznaliśmy najważniejsze wątki z życia biskupa, który pochodził z Myry i został jednym z ważniejszych świętych chrześcijaństwa. Więcej…

Konkurs „Mój list do Świętego Mikołaja” rozstrzygnięty!!!

05.12.2013

Przyznacie sami, że nikt nie sprawia dzieciom i dorosłym tyle radości, co Święty Mikołaj. Będąc dziećmi, pisaliśmy listy do Mikołaja, a później z wielką niecierpliwością oczekiwaliśmy na prezenty, właśnie takie o jakich marzyliśmy. Więcej…

WIECZÓR ANDRZEJKOWY

27.11.2013

27 listopada 2013r. Młodzieżowa Rada Internatu zorganizowała w naszej szkole Andrzejki, uwieńczone wspólną zabawą dyskotekową. Największą atrakcją wieczoru była magiczna szklana kula, w której widać było prawdziwe pioruny! Więcej…

„Świąteczny wystrój pokoju”

12.12.2013

Pod tym hasłem w Internacie ZSOiZ w Gromniku przeprowadzony zostanie w najbliższym okresie konkurs mający na celu integrację wychowanków, podniesienie estetyki i wystroju pokojów mieszkalnych oraz podkreślenie radosnego świąteczno-noworocznego nastroju. Więcej…

MÓJ BIEGUN

29.10.2013

„Zawsze się będą na mnie gapić jak na jakiegoś dziwoląga…” – recenzja z filmu pt. „Mój biegun”. 29 października 2013r., w godzinach popołudniowych, zorganizowana została wycieczka dla uczniów szkoły i wychowanków internatu do kina „Promień” w Tuchowie. Więcej…

INTEGRACYJNE HISTORYJKI

 

Zajęcia integracyjne na dobre weszły do tradycji internatu i co roku cieszą się dużym zainteresowaniem klas pierwszych jak i starszych mieszkańców. Zabawy oraz miła atmosfera pozwalają na lepsze poznanie się i wspólne zbudowanie dobrego klimatu na cały rok szkolny. Więcej…

Integracja wychowanków klas pierwszych

05.09.2013

Początkowe dni każdego roku szkolnego bywają trudne, szczególnie dla uczniów klas pierwszych. Wychowawcy internatu systematycznie dokładają wszelkich starań, aby adaptacja do nowego środowiska przebiegła jak najprzyjemniej. Więcej…

Skip to content