Kronika internatu 2011/2012

WIGILIA 2011

21.12.2011

Wigilijny wieczór to czas wyjątkowy, czas przepełniony dobrocią, ciepłem i zrozumieniem. Każdy z nas czeka przez cały rok, by móc połamać biały opłatek przy wtórze życzeń i kolęd. Wigilijne spotkanie dla mieszkańców internatu, wychowawców oraz pracowników stanowi nieodłączny element wspólnego obcowania ze sobą. Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce 21 grudnia 2011r. Więcej…

INTERNATOWY MIKOŁAJ DZIECIOM

05.12.2011

Pod takim hasłem przeprowadziliśmy internatową akcję zbiórki artykułów kosmetycznych i spożywczych dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Tarnowie. Dzięki życzliwości uczniów i wychowawców, udało się zebrać bardzo wiele produktów żywnościowych i środków do pielęgnacji. Mamy nadzieję, że ułatwią one codzienne życie maluchów i ich mam. Więcej…

Skip to content