ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W GROMNIKU
Ważne informacje
GMT+1 07:04

I edycja Konkursu na Dekorację Świąteczną Pokoju w Internacie

13 grudnia 2012r. komisja konkursowa w składzie: Dyrektor Szkoły pan Wiesław Wójcik, Kierownik Internatu pan Krzysztof Górski, wychowawcy internatu pani Karina Górska i pani Iwona Każdaglis oraz członkowie Młodzieżowej Rady Internatu tj. Wioleta Gawełek, Adam Smęda, Ewa Rydnak, Wojciech Szura oceniała przygotowanie zgłoszonych pokoi do konkursu na najładniejszą dekorację świąteczną. Do konkursu zgłosiło się 15 pokoi. Młodzież wykazała się dużą pomysłowością i oryginalnością dlatego, też komisja nie miała łatwego zadania.

Nagrody główne w postaci zestawów kosmetyków zgarnęli:

w kategorii „Najładniejsza dekoracja świąteczna pokoju żeńskiego” :

1. Bant Alicja
2. Dziedzic Anna
3. Groele Dominika
4. Lichoń Karolina
5. Mechel Bernadetta
6. Mosoń Agnieszka

w kategorii „Najładniejsza dekoracja świąteczna pokoju męskiego”:

1. Kosiba Arkadiusz
2. Sendecki Arkadiusz
3. Sepioł Przemysław
4. Wojcieszak Bartłomiej
5. Zając Ireneusz

Pozostali uczestnicy konkursu, również nie wyszli z pustymi rękoma. Za swoją pomysłowość i zaangażowanie otrzymali wyróżnienia oraz słodycze.

Pomysłodawca i organizator: mgr Karina Górska

Skip to content