ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W GROMNIKU
Ważne informacje
GMT+1 20:03

BARTKOWA 2008

052

W dniach 13-18 czerwca 2008 uczestniczyliśmy w Obozie Szkoleniowym w Bartkowej. Każdy dzień miał bardzo napięty plan i nie było czasu na nudę! Znalazł się czas na zajęcia sportowe, kajaki, strzelnicę, siłownię, rejs statkiem, zajęcia z psychologiem a nawet na karate.

Uczniowie podzieleni na 4 zastępy… W każdym dwóch zastępowych i oczywiście dwóch nauczycieli do opieki! Pierwsze dni przebiegły dość szybko i „bezboleśnie„ Oczywiście jako szkoła policyjna 24 godziny na dobę musieliśmy pełnić warty na terenie ośrodka. Nie zapomnijmy oczywiście o nocnych alarmach. Mieliśmy trzy minuty i wszyscy musieli stać w pełnym umundurowaniu w wyznaczonym miejscu. Za różnego rodzaju spóźnienia otrzymywaliśmy różne kary: nocne warty, godzinka na pomoście albo to co budziło największe przerażenie: SCHODY! Jednak chyba najwięcej emocji przyniosły nam rywalizacje zastępów. Konkurowaliśmy ze sobą w takich kategoriach jak: wcześniej przygotowane scenki policyjne, kajakarstwo, strzelanie, biegi, test wiedzy oraz ratownictwo medyczne!

Podium wyglądało następująco:

  1. Zastęp III
  2. Zastęp II
  3. Zastęp I
  4. Zastęp IV

Z obozu powróciliśmy zmęczeni, poszkodowani ale szczęśliwi! Każdy z nas na długo pozostawi w pamięci chwile, w których pragnęliśmy się już poddać jednak ‘Księciunio’ nam na to nie pozwolił. I dzięki temu teraz możemy być z siebie dumni! Jeszcze na niejeden obóz się wybierzemy…

Skip to content