ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W GROMNIKU
Ważne informacje
GMT+1 19:45

BARTKOWA 2009

107

W dniach 12-17 czerwca 2009r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obozie szkoleniowym w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim.

W czasie 6-dniowego pobytu młodzież uczestniczyła w zajęciach, które obejmują strzelanie, zajęcia z policją wodną i prewencja, sporty walki, park linowy, kajaki oraz zajęcia sportowe. Uzupełnieniem zajęć obowiązkowych były imprezy rekreacyjne, na które składały się dyskoteka, ogniska, plażowanie, siatkówka plażowa, siłownia i tenis stołowy. Uczniowie pełnili także całodobowe warty na terenie ośrodka. Podsumowaniem obozu była rywalizacja w zastępach obejmująca test wiedzy oraz zadania wynikające z programu realizowanego w czasie zajęć. Rywalizację wygrał zastęp IV za co otrzymał pamiątkowe koszulki.

Skip to content