W dniu 25 czerwca podsumowaliśmy oficjalnie całoroczne osiągnięcia naszych uczniów, a było ich sporo. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!
PROMOCJA Z WYRÓŻNIENIEM | ||
I LO | II LO | I ZSZ |
Patrycja Buszek Izabela Łysyk Justyna Niedbalec Damian Szewczyk Edyta Wojtanowicz Paulina Zabawa Magdalena Zając |
Karolina Dybaś Żaneta Fila Patrycja Łukasik Katarzyna Radziak Aleksandra Rzemińska Dagmara Sacha Katarzyna Ziomek |
Małgorzata Stokłosa Agnieszka Sówka |
100%-OWA FREKWENCJA | |
I LO | II LO |
Karolina Ćwiklik Diana Mrzygłód |
Patrycja Łukasik Katarzyna Ziomek |
WYRÓŻNIENIA ZA PRACĘ NA RZECZ SZKOŁY | ||
I LO | II LO | I ZSZ |
Anita Lesiak | Adam Cieśla Żaneta Fila Sylwia Konieczny Joanna Nowak Katarzyna Radziak Sylwia Skrypak Joanna Szura Joanna Wójcik |
Mariusz Gąsior Patryk Górski Daniel Kukułka Daniel Starzyk Krzysztof Wojna |
WYRÓŻNIENIA ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY PODCZAS II OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KLAS POLICYJNYCH W PILE |
Artur Framęga Magdalena Zając |
WYRÓŻNIENIA ZA PRACĘ NA RZECZ SZKOLNEGO KOŁA CARITAS |
Ewelina Brach Justyna Jaguś Adriana Jamro Jowita Kasprzycka Anita Lesiak Natalia Mikrut Paulina Walicka Edyta Wojtanowicz Magdalena Zając |
WYRÓŻNIENIA ZA PRACĘ NA RZECZ SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO |
Filip Kraul Jolanta Madej Piotr Stach Joanna Szura Katarzyna Więcek Joanna Wójcik |
WYRÓŻNIENIA ZA PRACĘ NA RZECZ SZKOLNEGO KOŁA STRZELECKIEGO |
Bożena Gryzło Damian Hatlaś Mariusz Motak Arkadiusz Ryba Marlena Rydarowicz Dagmara Sacha Paulina Zagórska |
WYRÓŻNIENIA ZA PRACĘ W SKLEPIKU SZKOLNYM |
Żaneta Fila Joanna Nowak Urszula Rąpała Katarzyna Ziomek |
WYRÓŻNIENIA W SPORCIE
NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA KLASA ROKU 2009/2010 |
IC LO |
NAJLEPSI SPORTOWCY ROKU 2009/2010 | |
I LO | II LO |
Sebastian Kozłowski | Justyna Hyziak |
WYRÓŻNIENIA ZA OSIĄGNIĘTE WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE | |
I LO | II LO |
Karolina Ćwiklik Artur Framęga Patryk Gruca Dariusz Kopacz Sebastian Kozłowski Filip Łątka Izabela Łysyk Marlena Rydarowicz Dawid Smęda Magdalena Zając |
Ewelina Bąk Magdalena Chmura Bożena Gryzło Grzegorz Hyziak Justyna Hyziak Marzena Jurczyńska Sylwia Sędzik Dorota Stępień Katarzyna Ziomek |
WYRÓŻNIENIA W KONKURSACH
CHEMIA W ŻYCIU CODZIENNYM |
I m. II m. III m. |
MATEMATYCZNA ŁAMIGŁOWA |
Wyróżnienie: |
PARKI NARODOWE POLSKI |
I m. II m. III m. |
ŻYCIE JANA PAWŁA II (konkurs multimedialny) |
Wyróżnienie: |
JAN PAWEŁ II W MOICH OCZACH (konkurs plastyczny) |
I m. II m. III m. |
JAN PAWEŁ II W MOIM ŻYCIU (konkurs poetycki) |
I m. II m. III m. |
REKLAMA MOJEJ SZKOŁY |
I m. II m. III m. |
GALERIA ZDJĘĆ